Acasa
Tarife
Cursuri engleza
Despre Noi
Portofoliu
Contact
Emigrare In Canada


Birou Traduceri

Official Advisory SRL



Interpret



















PORTOFOLIU CLIENTI

Director General Alexe Ionut


• Paul-Loup Sulitzer

Contact: 0033 0611158362

Adresa: Ordre National du Merite – 151 Avenue de Wagram 75017 Paris


• Phillippe Guilloteau – Director General

Contact: 06 88 88 26 27

Ph.guilloteau@free.fr

Adresa: 11 bis rue Alfred Roll 75 017 Paris


• Ministru-Doctor Chirurg Mircea Beuranu

Spitalul de Urgenta Floreasca

Contact: 0722 247 044

Adresa: Calea Floreasca nr. 8, sector 1, Bucuresti, cod 014461


• Simona Gavrilescu – GoodYear

Contact: 0724 387 977 simona_gavrilescu@goodyear.com

Goodyear Dunlop Tyres Romania SRL

Adresa: Str. Tipografilor nr. 11-15 cladirea S Park A2, Sector 1


• Laura Tudor – Cabinet Veterinar Tetravet (director)

Contact: 0765 272 268 / 0744 655 798

anetalauratudor@yahoo.com

Adresa: Bd. Uverturii 35, Sector 6


• Daniela Gavrilescu – Volvo Finance

Contact: 0723111808

Daniela.gavrilescu@volvotrucks.ro

Adresa: Iuliu Maniu 632, Sector 6


• Ionel Sincu – Geberit Romania

Contact: 0733 733 730

Adresa: i.sincu@yahoo.com


• Ana Grigore – AG Imob Construct 005 (director)

Contact: 0722 590 134 / 0745 233 912

Adresa: Agimobconstruct005@yahoo.com

Str. Arhitect Louis Blank 32, sector 1


• Antonius Cristel – BRD (Sef serviciu juridic)

Contact: 021 301 69 69

Toni.cristel@brd.ro

Adresa: Bd. Ion Mihalache 1-7, BRD Tour, sector 1


• Mihai Razvan Radulescu – Cris Tim (coordonator achizitii)

Contact: 0745649280

Mihai.radulescu@cristim.ro

Adresa: Str. Mitropolit Varlaam 103


• Costin Lazar – Neoland (director general)

Contact: 0749187766

Costing.lazar@neolandinvest.ro

Adresa: Str. Dr. Petrini Mihail 17, ap.4, Bucuresti


• Ana-Maria BURDA – Neoland (Office Manager)

Contact: 0749 187 723

Ana.burda@neolandinvest.ro

Adresa: Str. Dr. Romniceanu Grigore nr. 3A, et 3, Bucuresti


• Cecilia Rus – Senatul Romaniei

Contact: 0728 118 017

Adresa: Strada Izvor nr. 4


• Cristian Alexandru DARIE – Avocat

Contact: 0723 500 027

office@rolegal.ro

Adresa: Int. Lt. Dumitru Lemnea 8, sector 1


• Stefan Farnel – Les Affres Romania (director general)

Contact: 0745 544 433

daniela.popa@lesaffre.ro

Adresa: Sos. Odaii 10, Otopeni


• Dumbrava Marilena – Romtelecom (dept financiar)

Contact: 0722 309 645

Adresa: Piata Presei Libere nr. 3-5, cladirea City Gate, Turn Nord, sector 1


• Marius Nastase – Director General Romversis

Contact: 0723 285 233

office@romversis.ro

Adresa: Str. Floare Rosie 4A, Sector 6


• Mihai Epure – RBS Romania (sef serviciu)

Contact: 0721 269 483

Adresa: mihai_epure83@yahoo.com


• Melis Abduraim

Contact: melis.abduraim@sarantis.ro;

Adresa: Sos. de centura 13A Chiajna


• Florentina Giucaneanu

Contact: flori.giurcaneanu@ro.bosch.com.

Adresa: Str. Horia Măcelariu nr. 30-34 013937 Bucureşti